Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/webhosting/rodinne-drevostavby.cz/html/www/wp-content/plugins/post-types-order/post-types-order.php on line 191 and defined in /home/webhosting/rodinne-drevostavby.cz/html/www/wp-includes/wp-db.php on line 1210 Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/webhosting/rodinne-drevostavby.cz/html/www/wp-content/plugins/post-types-order/post-types-order.php on line 268 and defined in /home/webhosting/rodinne-drevostavby.cz/html/www/wp-includes/wp-db.php on line 1210 Výroba v hale – proč je tak důležitá? | Rodinné dřevostavby Ostrava

Výroba v hale – proč je tak důležitá?

Výroba stavebních dílců v plně mechanizované výrobní hale je zárukou vysoké kvality a maximální přesnosti stavebních komponentů. Rychlost výstavby domu z velkoplošných stavebních dílců přináší další obrovskou výhodu – je vyloučeno možné poškození konstrukčních materiálů vlivem deště či sněhu a domy se tak mohou stavět prakticky celoročně.

Stavba rodinného domu je pro každého z nás významným životním krokem, kdy stojíme před zásadním rozhodnutím. Pro Vaše klidnější rozhodování jsme Vám připraveni na požádání poskytnout reference našich spokojených zákazníků.

Naše stavby se vyznačují nadstandardně tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domu jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií. Výsledná ekonomika stavby v době neustále rostoucích cen energií je tedy na nejvyšší úrovni.